Eazy Living Totem Bijzettafel Ø 36 cm Hetty Zwart
€ 89,00
Op voorraad
- Voor 15u besteld, volgende werkdag geleverd*
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis verzending vanaf €20
Omschrijving
De Hetty bijzettafel van Eazy Living zorgt meteen voor contrast in jouw interieur. Deze zwarte totem bijzettafel met gebogen en lijnen en geometrische vormen contrasteert mooi met andere kleuren in de kamer. De totem tafel kan dienst doen als kleine salontafel aan je bank, als spelletjestafel of als decoratieve tafel in je woning. De zwarte metalen bijzettafel heeft een diameter van 36 cm en is 48,5 cm hoog.
- Totem bijzettafel
- Zwart
- Metaal
- Ø 36 cm x 48,5 cm
- 4 kg
- Stijl: modern
Op zoek naar een totem tafel? Bekijk alle bijzettafels op onze webshop!
Product | |
| Merk | Eazy Living |
|---|---|
| Naam | Eazy Living Totem Bijzettafel Ø 36 cm Hetty Zwart |
| Lengte | 36,00 cm |
| Breedte | 36,00 cm |
| Hoogte | 48,00 cm |
| Gewicht | 4,00 kg |
| Materiaal | Metaal |
| Garantie | 2 jaar |
Kenmerken | |
| EAN | 5404016449139 |
| Kleur | Zwart |
| Kleur Titel | Zwart |
| Patroon | Effen |
| Aantal | 1 |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Stijl | Mid Century Modern, Modern, Retro & vintage |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal niveaus | 1 |
| Aantal personen | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Rond |
| Wielen | Nee |
| Diameter | 36 cm |
| Verstelbaar | Nee |
| Voorgemonteerd | Ja |
Schrijf uw eigen review
Verzenden & bezorgen
- Op werkdagen voor 15u besteld, volgende werkdag geleverd.
- Gratis verzending vanaf € 20.
- Levering aan huis of bij een afhaalpunt.
Retourneren
- Gratis retourneren via een afhaalpunt.
- Gekochte artikelen kunnen binnen 30 dagen worden teruggezonden.
- Lees hier of je aan alle voorwaarden voldoet voor een gratis retourzending.
