Eazy Living Rotan Hanglamp Ø 38 cm Arria Beige
€ 47,00
Op voorraad
- Voor 15u besteld, volgende werkdag geleverd*
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis verzending vanaf €20
Omschrijving
De Arria hanglamp van Eazy Living zorgt voor een gezellige en ontspannende sfeer in huis. Het licht kan op een sfeervolle wijze ontsnappen door de rotan lampenkap. Het rotan geeft de ronde hanglamp bovendien een uniek, artisanaal en natuurlijk karakter. Perfect om te combineren in een botanische wooninrichting, bohemien chic-stijl of met andere meubels en accessoires met een natuurlijke look. (Lichtbron niet inbegrepen.)
- Rotan hanglamp
- Ø 38 cm x 32 cm
- Snoer: 90 cm
- 40 W
- E27 fitting
- Lichtbron niet inbegrepen
- Stijl: botanisch, bohemien
Op zoek naar een rotan hanglamp? Bekijk alle hanglampen op onze webshop!
Product | |
| Merk | Eazy Living |
|---|---|
| Naam | Eazy Living Rotan Hanglamp Ø 38 cm Arria Beige |
| Lengte | 38,00 cm |
| Breedte | 38,00 cm |
| Hoogte | 32,00 cm |
| Gewicht | 1,30 kg |
| Materiaal | Ijzer, Kunststof, Rotan |
| Garantie | 2 jaar |
Kenmerken | |
| EAN | 5404016449009 |
| Kleur | Beige |
| Aantal | 1 |
| Extra informatie | Lichtbron niet inbegrepen |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Stijl | Botanisch, Bohemian, Japandi |
| Aantal lichtbronnen | 1 |
| Aantal standen | 1 |
| Verlichting | Hanglamp |
| Vorm | Rond |
| Timer | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Bediening | Schakelaar |
| Fitting | E27 |
| Snoerlengte | 90 cm |
| Vermogen | 40W |
Schrijf uw eigen review
Verzenden & bezorgen
- Op werkdagen voor 15u besteld, volgende werkdag geleverd.
- Gratis verzending vanaf € 20.
- Levering aan huis of bij een afhaalpunt.
Retourneren
- Gratis retourneren via een afhaalpunt.
- Gekochte artikelen kunnen binnen 30 dagen worden teruggezonden.
- Lees hier of je aan alle voorwaarden voldoet voor een gratis retourzending.


