House Collection Salontafel Ø 60 cm Einar Keramiek Grijs
- Voor 15u besteld, volgende werkdag geleverd*
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis verzending vanaf €20
De grijze Einar salontafel van House Collection zorgt voor een stijlvolle toets in jouw interieur. De salontafel heeft een keramieken tafelblad, en staat op stalen poten. De combinatie van het grijze keramiek en het zwarte staal zorgt voor een mooi geheel. De keramieken salontafel kan je in je woonkamer plaatsen voor de zetel of fauteuil, en staat mooi in een modern interieur. De Einar heeft een diameter van 60 cm en een hoogte van 68 cm. Combineer deze Einar salontafel met het kleinere bijzettafel model, en de look is compleet!
- Grijze salontafel
- Keramiek & staal
- 60 x 60 x 68 cm
- 6,4 kg
Op zoek naar een salontafel? Bekijk alle tafels op onze webshop!
Product | |
| Merk | House Collection |
|---|---|
| Naam | House Collection Salontafel Ø 60 cm Einar Keramiek Grijs |
| Lengte | 60,00 cm |
| Breedte | 60,00 cm |
| Hoogte | 68,00 cm |
| Gewicht | 6,40 kg |
| Materiaal | Keramiek, Staal |
| Garantie | 2 jaar |
Kenmerken | |
| EAN | 5404016480545 |
| Kleur | Grijs |
| Patroon | Marmer |
| Aantal | 1 |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Stijl | Modern |
| Aantal niveaus | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Diameter | 60 cm |
| Verstelbaar | Nee |
| Voorgemonteerd | Nee |
Verzenden & bezorgen
- Voor 15u besteld, volgende werkdag geleverd
- Levering in België en Nederland
- Gratis verzending vanaf € 20
- Levering aan huis of bij een afhaalpunt
Retourneren
- Gratis retourneren via een DPD afhaalpunt
- Gekochte artikelen kunnen binnen 30 dagen worden teruggezonden.




