Dream Tree Bedhek 90 cm Lux Wit
€ 64,00
Op voorraad
- Voor 15u besteld, volgende werkdag geleverd*
- 30 dagen bedenktijd
- Gratis verzending vanaf €20
Omschrijving
Met het Lux bedhekje van Dream Tree kan je als ouder je kind met een gerust hart laten slapen. De witte uitvalbeveiliging is gemaakt van gelakt MDF en kan je eenvoudig monteren en plaatsen op het Dream Tree Lux kinderbed 90 x 200 cm. Het bedhekje heeft een mooi ontwerp met afgeronde randen zodat je kindje zichzelf niet kan pijn doen. Je kan het bedhekje over de gehele lengte van het Lux kinderbed plaatsen.
- Bedhek voor kinderbed 90 x 200 cm Lux
- MDF
- Eenvoudig
- 90 x 24,8 x 5,4 cm
- 2 kg
Op zoek naar een bedhek? Bekijk alle bedhekken op onze webshop!
Product | |
| Merk | Dream Tree |
|---|---|
| Naam | Dream Tree Bedhek 90 cm Lux Wit |
| Lengte | 90,00 cm |
| Breedte | 24,00 cm |
| Hoogte | 5,00 cm |
| Gewicht | 2,00 kg |
| Materiaal | MDF |
| Garantie | 2 jaar |
Kenmerken | |
| EAN | 5404016468727 |
| Kleur | Wit |
| Kleur Titel | Wit |
| Aantal | 1 |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Veiligheidshek | Bedhek |
Schrijf uw eigen review
Verzenden & bezorgen
- Voor 15u besteld, volgende werkdag geleverd
- Levering in België en Nederland
- Gratis verzending vanaf € 20
- Levering aan huis of bij een afhaalpunt
Retourneren
- Gratis retourneren via een DPD afhaalpunt
- Gekochte artikelen kunnen binnen 30 dagen worden teruggezonden.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!

Wit
Groen
Grijs
Roze


